فروشگاه طلایی نوین

نمایش 1–12 از 35 نتیجه

نمایش 9 24 36

خرد کن

890,000,000 توماندستگاه
این دستگاه جهت خرد کردن و ریز کردن ضایعات بلوک، جدول، موزاییک، آجر و... می باشد.(جهت اطلاع از قیمت با مسئولان فروش تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام ارسال کنید)

دستگاه ویبراتور بتن

دستگاه ویبراتور بتن جهت ویبره نمودن سطوح بتن ریزی شده به منظور تخلیه بتن از منافذ و حفره های داخلی در سطوح و ارتفاعات مختلف کاربرد دارد. دستگاه ویبراتور بتن دارای انواع مختلف می باشد.

دستگاه کاتر آسفالت بر

دستگاه کاتر آسفالت بر جهت برش آسفالت کف خیابان یا پشت بام از ضخامت ۵ الی ۳۵ سانتی متر با سرعت های مختلف کاربرد دارد.دستگاه کاتر آسفالت بر دارای انواع مختلفی می باشد.

دستگاه ستون ریز بتن

دستگاه ستون ریز بتن جهت بتن ریزی در قالب های ستون و دیواری های برشی استفاده می شود. دستگاه ستون ریز بتن موجود در دو نوع با قابلیت های مختلف موجود می باشد.

دستگاه بالابر

دستگاه بالابر موجود جهت حمل مصالح ساختمانی به طبقات مختلف ساختمان کاربرد دارد. پایه های دستگاه بالابر از لوله های ضخیم صنعتی ساخته شده است.

باکت شوتی و کف ریز

باکت شوتی و کف ریز جهت انتقال ملات به کار می رود و به کمک باکت شوتی و کف ریز می توان باکت را از مصالح پر نمود و به وسیله تاور کرین یا بالابر به نقاط بالایی محل ساخت منتقل کرد. 

دستگاه خلاطه بتن

دستگاه خلاطه بتن دستگاهی می باشد که برای مخلوط بتن به صورت تر و خشک مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از دستگاه خلاطه بتن می توان بتن ریزی را نیز انجام داد. 

 دستگاه کمپکتور

دستگاه کمپکتور جهت کوبیدن کانال ها و شیارهای ایجاد شده در خیابان و آماده نمودن سطح جهت آسفالت نهایی کاربرد دارد. دستگاه کمپکتور موجود در دو نوع بنزیلی و دیزلی موجود می باشد.

دستگاه میز ویبره

دستگاه میز ویبره جهت تولید موزاییک و یا کف فرش کف خیابان و پیاده رو و همچنین لقمه های ساینده جهت دستگاه ساب موزاییک و سنگ کاربرد دارد همچنین دستگاه میز ویبره جهت تولید جداول کنار خیابان نیز قابل استفاده می باشد.

دستگاه کف ساب (floor-grinder)

دستگاه کف ساب جهت سایش و مسطح نمودن سطوح فرش شده از موزاییک یا سنگ کاربرد دارد.  دستگاه کف ساب قابلیت صیقل دادن سطوح با درجه زبری متفاوت را دارد.

دستگاه بتونیر 300 و 400 لیتری

دستگاه بتونیر جهت ساخت ملات بتن در دو مدل دیزلی و برقی کاربرد دارد دستگاه بتونیر موجود در دو مدل 300 و 400 لیتری تولید می شود. 

دستگاه چند منظوره BF250

دستگاه چند منظوره 250 جهت تولید انواع بلوک سقفی و دیواری، جدول، کول، لوله، سنگ فرش، آجر بتنی میباشد. عملکرد دستگاه چند منظوره 250 به صورت دستی و اتوماتیک می باشد.